Łóżka tapicerowane


Nikt nie jest w stanie funkcjonować produktywnie każdego dnia, nie dbając kompletnie o regenerację organizmu. Jakościowy sen to absolutna podstawa udanego życia, a nasze łóżko tapicerowane doskonale o niego zadba. W rzeczywistości ilość godzin przeznaczonych na sen nie ma większego znaczenia. Można spać krótko, ale bardzo efektywnie – ogromny wpływ na jakość wypoczynku mają meble sypialnia, a przede wszystkim samo łóżko. Im wygodniejsze będzie, tym szybciej człowiek zdoła się na nim zregenerować i obudzi się z nowym pokładem sił, świetnie przygotowany do następnego dnia pełnego wrażeń. Dobre tapicerowane łóżko jest inwestycją na lata. To przepis na świetne samopoczucie każdego poranka.


Różne rodzaje łóżek tapicerowanych


Nasze meble sypialniane zadbają o poziom higieny strefy relaksu. Wykonane z bezpiecznych dla skóry materiałów nie będą gromadzić na sobie kurzu, bakterii czy roztoczy. To idealny wybór dla alergików i osób, które nie zamierzają poświęcać więcej czasu na pielęgnację czy czyszczenie mebli. Higieniczne łóżko sypialniane tapicerowane w komfortowych warunkach zregeneruje całe ciało, nie dopuszczając do niego żadnych substancji alergizujących. Nasze meble posiadają także różnorodne wymiary, dostosowujące się perfekcyjnie do odmiennych potrzeb osób młodych, dorosłych i starszych. Klasycznym produktem jednoosobowym jest łóżko tapicerowane 140x200, jednakże my polecamy zastąpić je modelem zapewniającym jeszcze większą powierzchnię do spania, pozwalającą na swobodne zmienianie pozycji w ciągu nocy (łóżko tapicerowane 160x200). O funkcjonalność wyrobu zadbają uzupełniające jego budowę elementy – pojemne szuflady na pościel czy występujące z obu stron nocne stoliki.

Połączenie kilku mebli w jednym produkcie to najlepsze rozwiązanie dla mniejszych sypialni, w których liczy się każdy metr kwadratowy i całą przestrzeń należy efektywnie zorganizować. Nasze meble pokojowe na to pozwalają, a przy tym okazale dekorują pomieszczenia. Każde łóżko tapicerowane z zagłówkami to ciekawa kolorystyka, nieszablonowy design i stylistyka dopasowana do potrzeb odmiennych aranżacji. Obicia wykonane ze skór sztucznych i naturalnych okazale ozdobią nowatorską sypialnię, podczas gdy te czerwone bądź bordowe będą przewodzić w ekskluzywnych i eleganckich projektach wnętrz. Proste, geometryczne formy staną się minimalistycznym tłem dla bogatych dekoracji, a nietypowo skonstruowane łóżko tapicerowane z szufladami samo stanie się reprezentacyjnym punktem pokoju. Opcji jest mnóstwo!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz.

Powrót do strony głównej
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij