kołdry i poduszki

Kołdry i poduszki


Jak przygotować pomieszczenie sypialniane, aby za każdym razem odpoczywać w nim w sprzyjających warunkach i budzić się z pełną dawką energii, w doskonałym nastroju? Odpowiedź jest prosta –wystarczy wygodne łóżko oraz dopasowane do niego kołdry i poduszki komplety. Choć niewiele osób o tym myśli, zestaw pościeli ma ogromny wpływ na jakość wypoczynku. Przesadnie gruby materiał niepotrzebnie obciąży ciało i gwałtownie podniesie jego temperaturę, ten lekki może okazać się niewystarczający na zimę, niealergiczny będzie skupiać w sobie kurz i roztocza, a słaby jakościowo rozerwie się po kilku praniach. Nasze kołdry i poduszki nie dopuszczają do takich sytuacji. Zostały tak skonstruowane, aby każdemu zagwarantować błogi i niczym niezakłócony wypoczynek.


Wyjątkowe parametry techniczne i estetyczne


Podwyższoną wytrzymałość zapewniają sprawdzone materiały. Dzięki nim poduszki i kołdry przetrwają próbę czasu, służąc swoim właścicielom długimi latami. Wykonane z bezpiecznych dla skóry tkanin nie gromadzą w sobie roztoczy i bakterii, stając się produktami idealnymi dla dzieci i dorosłych alergików. Doskonale zabezpieczone przed osadzaniem się kurzu są łatwe w pielęgnacji – można prać je regularnie w zwykłej pralce, aby usunąć powstałe plamy i zawsze spać w czystej, pięknie pachnącej pościeli. Kołdry występujące w naszym sklepie mają różnorodne rozmiary – innego produktu potrzebuje bowiem dziecko, innego osoba śpiąca sama, a jeszcze innego para. Najmniejszymi można przykryć łóżko 120x200, a największymi okryć w całości spore łoże małżeńskie. Funkcjonalność pościeli wynika także z jej konkretnego rodzaju.

Komplety letnie są bardzo lekkie i przewiewne, gwarantują pełne uczucie świeżości podczas najcieplejszych dni, a zestawy zimowe, znacznie grubsze i cięższe, delikatnie podwyższają temperaturę ciała w trakcie mroźnych nocy. Najbardziej uniwersalnym wyborem okazują się kołdry i poduszki komplety całoroczne – można je użytkować bez przerwy. Specjalistyczna struktura wkładów dostosowuje się do warunków panujących w sypialni i każdorazowo utrzymuje optymalną temperaturę ciała. Podobnym działaniem wykazują się pościele "cztery pory roku". To nowoczesne połączenia dwóch kołder, które latem i wiosną można stosować oddzielnie, by zimą cieszyć się ich podwójną miękkością i niepowtarzalnym ciepłem. Porządna pościel pozwoli wypoczywać w szczególnie przyjemnych warunkach, przy okazji stając się dodatkową ozdobą sypialni. Nasze fantazyjne poduszki dekoracyjne i występujące w różnych wersjach kolorystycznych kołdry to sposób na praktyczne podwyższenie walorów estetycznych pomieszczenia!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz.

Powrót do strony głównej
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij