Nadstawki


Nadstawka – niby taki prosty element, a jakże wysoce funkcjonalny. Praktyczne rozwiązanie, idealne dla małych pomieszczeń, które można wykorzystać także w celu udekorowania i lepszego zorganizowania dużych przestrzeni. Maksymalizuje użyteczność mebli, rozbudowując ich wnętrza i służąc do przechowywania wielu dodatkowych przedmiotów. Dzięki praktycznej nadstawce dodatkowe komody z szufladami czy półki na sciane nie będą już potrzebne. Ograniczając ich ilość, uzyskuje się schludne i estetyczne wnętrze oraz sporo wolnej przestrzeni, oczyszczającej umysł i sprzyjającej nauce, pracy oraz chwilom relaksu. Każda nasza nadstawka na szafę czy biurko może spełniać zupełnie dowolne funkcje. Użytkownicy sami je określają, traktując te dodatkowe segmenty jak podstawki pod telewizory czy komputery, umieszczając na nich bieliznę czy ubrania bądź dekorując nimi proste w formie meble do przedpokoju. Możliwości są nieskończone!


Jak wybrać nadstawkę idealną?


Pierwszym krokiem ułatwiającym dokonanie właściwego zakupu będzie określenie przyszłych funkcji dla tego segmentu. Pojemna szafa z nadstawką to doskonały element doposażający pomieszczenia dla nastolatków. Pokoje młodzieżowe rządzą się swoimi prawami – muszą bez trudu organizować cały dobytek osoby młodej, czyli liczne książki, przybory szkolne, ubrania, zabawki oraz same meble dziecięce. Bogactwo przedmiotów może zaburzyć wolną przestrzeń i wprowadzić do pomieszczenia niepotrzebny zamęt, przez który nastolatek na pewno nie zdoła skupić się na nauce.

Nadstawki nie potrzebują żadnego wolnego miejsca – umieszczone w samych meblach poprawiają ich pojemność, dlatego równie dobrze sprawdzą się w sypialniach i domowych gabinetach. Nadstawka na biurko to idealne miejsce do przetrzymywania ważnych dokumentów, podczas gdy nadstawka do szafy stanie się alternatywą dla bieliźnianej komody. Funkcje spełniane przez te meble są zmienne, każdy użytkownik sam je określa. To nowoczesne rozwiązania, które zachwycają również swoimi niskimi cenami. Dodatkowa duża komoda to koszt ok. tysiąca złotych. Nadstawka na komodę kosztuje kilkukrotnie mniej, nie zajmuje tyle miejsca, a sprawdza się tak samo dobrze. Użyteczne i tanie rozwiązanie, które przy okazji dba o wizualne aspekty pomieszczeń, subtelnie je dekorując. W naszym salonie nadstawka do biurka przyjmuje rozmaite oblicza – bywa nowatorska, wykonana z wielobarwnych materiałów, ale też elegancka i bardzo klasyczna. Pozwalamy klientom w dowolny sposób doposażać posiadane meble. Im bardziej funkcjonalne one będą, tym przyjemniejsze stanie się życie domowników.

Nadstawka LN-04
wysyłka do 10 dni roboczych
339,00 zł
Nadstawka NIKN82
wysyłka 5-10 dni roboczych
169,00 zł
Nadstawka NIKN83
wysyłka 5-10 dni roboczych
249,00 zł
Nadstawka SO-04
wysyłka do 10 dni roboczych
339,00 zł
Nadstawka SO-06
wysyłka do 10 dni roboczych
299,00 zł
Toaletka LN-06
wysyłka do 10 dni roboczych
299,00 zł
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij