Poduszki


Poduszki dekoracyjne są najpopularniejszymi tekstyliami domowymi. Mnogość wyjątkowych barw, materiałów o ciekawych strukturach i naturalnych oraz sztucznych wypełnień pozwala na bezproblemowe dopasowanie ich do aranżacji pomieszczeń. Nie wolno jednak zapominać o tym, że każda poduszka, nie tylko poduszka profilowana, służy przede wszystkim do siedzenia bądź leżenia i musi efektywnie relaksować ciało, zapewniając mu bezpieczne oparcie. Nasze poduszki i kołdry świetnie sprawdzają się w obu tych rolach.


Poduszki – które będą najwygodniejsze?


Szerokie łóżko jednoosobowe i wygodny materac to absolutna podstawa udanego wypoczynku. Bez odpowiedniej poduszki korzyści wynikające ze stosowania wysokojakościowych produktów nie będą jednak w pełni odczuwalne. Dobra poduszka profilowana powinna posiadać odpowiedni rodzaj wypełnienia – np. wypełnienie naturalne, idealne dla dzieci i alergików. Klasyczny pierz zapewni głowie wyjątkowo miękkie oparcie, a naturalna pianka o podwyższonym poziomie elastyczności będzie zmieniać swoją formę razem z układającą się na niej osobą. Lekki i przewiewny puch zaabsorbuje nadmierną ilość wilgoci, utrzymując temperaturę ciała na właściwym poziomie (w zimę ją podnosząc, a latem obniżając). Jednym z naszych najbardziej specjalistycznych produktów jest jednak poduszka z gryki – niby dobrze wszystkim znana, a jednak kryjąca w sobie właściwości przeciwzapalne, radzące sobie z roztoczami oraz bakteriami. A jaka forma produktu będzie najlepsza? Wyposażona w dwa garby poduszka ergonomiczna samodzielnie dostosuje się do kształtu ciała, zminimalizuje napięcia mięśniowe i złagodzi bóle karku i szyi. Szczególnie polecamy ją osobom wykonującym prace siedzące – przeciążany codziennie kręgosłup wymaga pełnej i wysokojakościowej regeneracji.


Poduszki ozdobne – przepis na ciekawe wnętrze


Każda poduszka 40x40 fantastycznie udekoruje dowolne meble pokojowe. Kilka sztuk tego samego modelu, umieszczonych na prostej kanapie czy fotelu, perfekcyjnie wykończy całe wnętrze. Nabierze ono przytulnego, wyjątkowo domowego charakteru, sprzyjającego odpoczynkowi i zachęcającego do spędzania czasu w gronie rodzinnym. Nasze ozdobne poduszki na kanapę mają różne kształty, kolory i formy. Można dowolnie je ze sobą mieszać, uzyskując niepowtarzalne i interesujące efekty wizualne, które wspaniale ożywią także pokoje młodzieżowe i dziecięce. Żółta i zdecydowanie przyciągająca wzrok poduszka emoji zachwyci każdego malucha i przełamie prostolinijną, nudną formę łóżka. Taki prosty dodatek, a tyle możliwości!

Poduszka Airsense
wysyłka do 10 dni roboczych
462,00 zł
Poduszka Antistress Carbon
wysyłka do 14 dni roboczych
259,00 zł
Poduszka Astor
wysyłka do 7 dni roboczych
411,00 zł
Poduszka Lateksowa
wysyłka do 10 dni roboczych
227,00 zł
Poduszka Memory Mini Puntino
wysyłka do 7 dni roboczych
211,00 zł
Poduszka Relaksacyjna pod nogi
wysyłka do 10 dni roboczych
219,00 zł
Poduszka Sealy Hybrid Podwójny Komfort
wysyłka do 5 dni roboczych
399,00 zł
Poduszka Smart Latex
wysyłka do 10 dni roboczych
270,00 zł
Poduszka Smart Latex Profilowana
wysyłka do 10 dni roboczych
270,00 zł
Poduszka Tempur Comfort Signature
wysyłka do 3 dni roboczych
502,00 zł
Poduszka Termoelastyczna
wysyłka do 10 dni roboczych
171,00 zł
Poduszka Visco Balance
wysyłka do 14 dni
79,00 zł
Poduszka Visco Green
wysyłka do 14 dni
259,00 zł
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij