Stelaże


Wartość, którą mogą wykazywać się stelaże do łóżek, często jest umniejszana. Niby każdy je posiada, ale mało kto myśli o tym, że dobrze skonstruowane i wykonane z wysokojakościowego drewna potrafią podwyższyć funkcjonalność mebli sypialnianych, zapewniając korzystniejsze warunki do snu i wypoczynku. Porządny stelaż do łóżek 140x200 zagwarantuje stałą cyrkulację powietrza, zaabsorbuje nadmiar wilgoci i poprawi żywotność samego materaca. Wybór naszych produktów to klucz do uzyskania przyjemnej, komfortowej i bezpiecznej strefy relaksu.


Połączenie ergonomii, klasycznego wyglądu i podwyższonego komfortu – nasze stelaże łóżkowe


Proponujemy produkty o typowych i niestandardowych wymiarach. Utworzone zgodnie z rozmiarami dostępnych na rynku łóżek, bez trudu dają się zamontować na ramach mebli. Klasycznym wyborem będzie stelaż do łóżka 160x200, idealny dla par i małżeństw, oraz stelaż do łóżka 90x200 – produkt odpowiadający potrzebom singli i dzieci. Jedną z naszych największych propozycji jest stelaż do łóżka 180x200, którego nietypowa szerokość sprawdzi się na dużych łóżkach podwójnych (np. tych francuskich). Gdy rozmiar będzie już wybrany, warto zainteresować się samą jakością produktu. Zadbaliśmy o nią ze szczególną starannością, mając świadomość, że stelaż pod materac jest produktem używanym na co dzień, muszącym odznaczać się wysoką elastycznością, niepodważalną trwałością i funkcjonalnością. Konstrukcje zbudowane z trwale połączonych ze sobą drewnianych listewek fantastycznie podtrzymują sylwetki śpiących osób i wymuszają przyjmowanie naturalnych dla ciała pozycji. Nie dopuszczają do zapadania się materaca, stając się stabilnym oparciem dla kręgosłupa, ramion, bioder i nóg. Każdy nasz stelaż poprawia wentylację powierzchni do spania, pozostawiając ją idealnie suchą i nie dopuszczając do gromadzenia się bakterii, grzybów czy roztoczy. Wysoki poziom higieny i bezpieczeństwa w bardzo atrakcyjnej cenie!


Specjalistyczny produkt dla wymagających – stelaż regulowany


Rehabilitacyjnym działaniem mogą się pochwalić stelaże regulowane. Podzielone zostały na kilka stref, którymi użytkownik swobodnie manewruje, ustawiając je na odpowiadającą mu wysokość. Unosi delikatnie wezgłowie, aby przeczytać książkę w pozycji siedzącej, podnosi podnóżek w celu lepszego ukrwienia ciała czy dostosowuje wszystkie strefy do naturalnych krzywizn sylwetki, by odpowiednio ułożyć się do snu. Każdemu, kto sięgnie po nasze stelaże, polecamy także nowoczesne łóżka i inne meble do sypialni.

Troszczysz się o komfortowy sen? Zadbaj o właściwie dopasowane stelaże do łóżek! Odpowiednio dobrany stelaż do łóżka nie tylko zapewni Ci wygodny i zdrowy wypoczynek, ale także zdecydowanie przedłuży żywotność materaca. Stelaże na łóżko zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza oraz chronią materac przed gromadzeniem nadmiaru wilgoci. Stelaże gwarantują zatem odpowiedni poziom wentylacji, dzięki czemu materace do łóżek dłużej zachowują swoje właściwości oraz walory użytkowe. Nasz internetowy sklep meblowy poleca szeroki wybór stelaży do łóżek, klasycznych lub regulowanych, dostępnych w wielu rozmiarach.

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij