Stoły


Bardzo szybki tryb życia, prowadzony obecnie przez większość osób, osłabia więzi zespalające całe rodziny. Nieraz jedynym momentem spotkań najbliższych jest czas spożywania posiłków i z tego powodu to właśnie stoły tworzą centralne i najważniejsze strefy w jadalniach i salonach. Przy nich odbywają się ważne uroczystości rodzinne czy kameralne spotkania ze znajomymi. Stoły do salonu nieraz służą do pracy, odrabiania lekcji, czytania książek i rozwijania rozmaitych pasji – dzięki nim te wszystkie czynności można wykonywać w gronie najbliższych osób, spędzając z nimi znacznie więcej czasu. Mnogość zastosowań jest główną, ale nie jedyną zaletą naszych produktów. Każdy stół do kuchni czy salonu to oddzielna, niepowtarzalna koncepcja i szansa na praktyczne udekorowanie wolnej przestrzeni.


Stoły kuchenne i jadalniane


Mogą być okrągłe lub prostokątne – pierwsze pasują do wnętrz klasycznych, drugie do tych nowocześniejszych. Wykonane w większości przypadków z jakościowego drewna, bez trudu poradzą sobie z utrzymaniem cięższych przedmiotów (stołowych zastaw i kompletu naczyń z potrawami). Masywne stoły drewniane są trwałe i łatwe w pielęgnacji, a dzięki swojej naturalnej strukturze idealnie wpisują się w koncepcje eleganckich jadalni i szykownych salonów. To ponadczasowa klasyka, którą jednak coraz częściej zastępują nowoczesne stoły wykonane z płyty MDF, tworzyw sztucznych czy nawet metalu. Ciekawym wyborem będzie też stół kuchenny o szklanym blacie, wspaniale odbijający naturalne światło i w niewymuszony sposób dekorujący przestrzeń. A w jaki sposób dopasować taki mebel do potrzeb domowników? Trzeba ustalić dla niego właściwy rozmiar. Każda osoba zasiadająca przy stole powinna mieć do dyspozycji minimum 60 cm wolnego blatu. Dla tradycyjnej rodziny czteroosobowej optymalnym wyborem będzie stół drewniany w rozmiarze 160x90, a dla sześcioosobowej ekipy – biały stół 200x90.


Stoły salonowe


Niejedna rodzina musi radzić sobie z problemem niewystarczającego metrażu i brakiem pewnych pomieszczeń. Dość skutecznie rozwiąże go kącik jadalniany utworzony w samym salonie. Najlepiej umieścić w nim stoły okrągłe rozkładane, których specjalna konstrukcja umożliwia szybką zmianę rozmiaru blatu. W ciągu dnia taki mebel może pełnić funkcję zwykłego stolika, by podczas posiłków przeobrazić się w pojemny i szeroki stół kuchenny lub jadalniany. Stoły do jadalni rozkładane to najwyższy poziom funkcjonalności, za który u nas nie trzeba wiele płacić! Do wszystkich modeli proponujemy także eleganckie krzesła do salonu i praktyczne krzesła kuchenne.

Urządzasz właśnie jadalnię? Nowoczesne stoły z tej kategorii pomogą Ci zadbać o jej absolutną podstawę - serce tego pomieszczenia! Oferujemy wiele różnorodnych wariantów – stoły rozkładane, stoły nierozkładane, klasyczne i drewniane stoły do jadalni, okrągłe stoły do kuchni itp. Stoły dostępne są w wielu atrakcyjnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu bez trudu dopasujesz je do swojego zamysłu aranżacyjnego. Sprawdź!

Ayson Stół rozkładany
wysyłka od 5-10 dni roboczych
Nogi metalowe FUS201-904
wysyłka 5-10 dni roboczych
Płyta robocza ABPT401-D30
wysyłka 5-10 dni roboczych
Płyta robocza ABPT401-D78
wysyłka 5-10 dni roboczych
Płyta robocza ABPT401-U42
wysyłka 5-10 dni roboczych
Płyta robocza ABPT402-D78
wysyłka 5-10 dni roboczych
QUANT Stół QA-10
wysyłka do 3 dni roboczych
Stół Declan I
wysyłka do 20 dni roboczych
Stół Declan II
wysyłka do 20 dni roboczych
Stół rozkładany AX12
wysyłka do 21 dni roboczych
Stół rozkładany B10
wysyłka do 21 dni roboczych
Stół rozkładany CQNT16
wysyłka 5-10 dni roboczych
Stół rozkładany EST45-D30
wysyłka 5-10 dni roboczych
Stół rozkładany EST45-D39
wysyłka 5-10 dni roboczych
Stół rozkładany EST45-D46
wysyłka 5-10 dni roboczych
Stół rozkładany EST45-D53
wysyłka 5-10 dni roboczych
Stół rozkładany EST45-D67
wysyłka 5-10 dni roboczych
Stół rozkładany FR12
wysyłka do 21 dni roboczych
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij