Szafki na buty


W każdym przedpokoju powinno znaleźć się miejsce na szafki na buty. Uwielbiamy je za ich prostą, skrzyniową konstrukcję i przede wszystkim zdolność do przechowywania nawet najbardziej imponującej kolekcji obuwia. Dobra organizacja przestrzeni to klucz do uzyskania ładu i perfekcyjnego porządku we wnętrzu. A jeśli przy tym szafka na obuwie swoją stylistyką połączy się z umieszczonym w przedpokoju zestawem mebli, zacznie pełnić dodatkowe funkcje dekoracyjne.


Półka na buty – najlepszy sposób na uporządkowanie wnętrza


Porozrzucane po całym mieszkaniu kapcie, klapki i adidasy nigdy nie będą wyglądać dobrze. Stworzą niepotrzebny bałagan, zajmą wiele miejsca, przytłoczą wnętrze i osłabią estetykę nawet najstaranniej przygotowanej aranżacji. Umieszczona w rogu przedpokoju szafka na buty biała pozwoli na segregację obuwia domowników, oferując też dodatkowe miejsce na elementy garderoby przychodzących gości. Ten mebel warto umieścić w pokoju nie tylko ze względów estetycznych. Półka na buty do szafy z funkcją zamykania świetnie zabezpieczy nieużywane modele obuwia, chroniąc je przed kurzem i roztoczami. Spokojnie poczekają one na następny sezon, od razu nadając się do użytku. Prosty mebel posiada wiele różnorodnych funkcji, do których należy jeszcze dodać ułatwianie codziennego życia. Szafka do przedpokoju z siedziskiem przyda się w szczególności osobom starszym lub mającym problemy ze swobodnym poruszaniem się – to połączenie wygodnego krzesła i miejsca do przechowywania, ułatwiającego zakładanie i zdejmowanie obuwia. Nieco innym, aczkolwiek także wyjątkowo praktycznym produktem jest szafka z wieszakiem. Zlokalizowana tuż przy drzwiach wyjściowych pozwoli szybko ściągnąć z siebie całą odzież wierzchnią i ułożyć ją w jednym miejscu. Propozycja dla posiadaczy niewielkich przedpokojów, w których dodatkowa szafa nie zdołałaby się zmieścić.


Szafka na buty z siedziskiem – nasze propozycje


Przedpokój urządzony w nowoczesnym klimacie? Surowa, prosta konstrukcja idealnie wpisze się w jego stylistykę. Nowatorski charakter podkreśli monochromatyczny dekor (odcienie szarości, czerni i bieli), obudowa wykonana z metalu lub płyty MDF i wykończenie na wysoki połysk. Dopełnieniem klasycznej aranżacji będzie drewniana półka na buty z siedziskiem, wyposażona w fikuśne nóżki i zawijane uchwyty – niezwykłe detale o eleganckim wyglądzie. Cała gama różnorodnych kształtów i rozmiarów pozwala naszym szafkom uzupełniać pomieszczenia i małe, i większe. Zachęcamy też do spojrzenia na inne meble na przedpokój.

Funkcjonalne szafki na buty pomogą Ci zachować ład i estetykę w przedpokoju. Nowoczesne szafki na buty mają wiele funkcji. Poza sama możliwością wygodnego przechowywania obuwia mogą również być alternatywą konsoli, czy komody na klucze, listy i inne drobiazgi. Jeśli urządzasz właśnie przedpokój i szukasz pasującej do Twojego wnętrza szafki na buty – atrakcyjne propozycje, znanych meblowych marek znajdziesz w tej kategorii. Sprawdź!

Szafka na buty ATRK34-C685
wysyłka 5-10 dni roboczych
Szafka na buty CR-03
wysyłka do 20 dni roboczych
Szafka na buty CR-05
wysyłka do 20 dni roboczych
Szafka na buty NIKD311
wysyłka 5-10 dni roboczych
Szafka na buty NIKD321
wysyłka 5-10 dni roboczych
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij