szafki na buty

Szafki na buty


W każdym przedpokoju powinno znaleźć się miejsce na szafki na buty. Uwielbiamy je za ich prostą, skrzyniową konstrukcję i przede wszystkim zdolność do przechowywania nawet najbardziej imponującej kolekcji obuwia. Dobra organizacja przestrzeni to klucz do uzyskania ładu i perfekcyjnego porządku we wnętrzu. A jeśli przy tym szafka na obuwie swoją stylistyką połączy się z umieszczonym w przedpokoju zestawem mebli, zacznie pełnić dodatkowe funkcje dekoracyjne.


Półka na buty – najlepszy sposób na uporządkowanie wnętrza


Porozrzucane po całym mieszkaniu kapcie, klapki i adidasy nigdy nie będą wyglądać dobrze. Stworzą niepotrzebny bałagan, zajmą wiele miejsca, przytłoczą wnętrze i osłabią estetykę nawet najstaranniej przygotowanej aranżacji. Umieszczona w rogu przedpokoju szafka na buty biała pozwoli na segregację obuwia domowników, oferując też dodatkowe miejsce na elementy garderoby przychodzących gości. Ten mebel warto umieścić w pokoju nie tylko ze względów estetycznych. Półka na buty do szafy z funkcją zamykania świetnie zabezpieczy nieużywane modele obuwia, chroniąc je przed kurzem i roztoczami. Spokojnie poczekają one na następny sezon, od razu nadając się do użytku. Prosty mebel posiada wiele różnorodnych funkcji, do których należy jeszcze dodać ułatwianie codziennego życia. Szafka do przedpokoju z siedziskiem przyda się w szczególności osobom starszym lub mającym problemy ze swobodnym poruszaniem się – to połączenie wygodnego krzesła i miejsca do przechowywania, ułatwiającego zakładanie i zdejmowanie obuwia. Nieco innym, aczkolwiek także wyjątkowo praktycznym produktem jest szafka z wieszakiem. Zlokalizowana tuż przy drzwiach wyjściowych pozwoli szybko ściągnąć z siebie całą odzież wierzchnią i ułożyć ją w jednym miejscu. Propozycja dla posiadaczy niewielkich przedpokojów, w których dodatkowa szafa nie zdołałaby się zmieścić.


Szafka na buty z siedziskiem – nasze propozycje


Przedpokój urządzony w nowoczesnym klimacie? Surowa, prosta konstrukcja idealnie wpisze się w jego stylistykę. Nowatorski charakter podkreśli monochromatyczny dekor (odcienie szarości, czerni i bieli), obudowa wykonana z metalu lub płyty MDF i wykończenie na wysoki połysk. Dopełnieniem klasycznej aranżacji będzie drewniana półka na buty z siedziskiem, wyposażona w fikuśne nóżki i zawijane uchwyty – niezwykłe detale o eleganckim wyglądzie. Cała gama różnorodnych kształtów i rozmiarów pozwala naszym szafkom uzupełniać pomieszczenia i małe, i większe. Zachęcamy też do spojrzenia na inne meble na przedpokój.

Szafka na buty ATRK34-C685
wysyłka od 5-10 dni roboczych
749,00 zł
Szafka na buty CLPD23
wysyłka do 35 dni roboczych
729,00 zł
Szafka na buty CR-03
wysyłka od 3-5 tyg.
369,00 zł
Szafka na buty CR-05
wysyłka od 3-5 tyg.
309,00 zł
Szafka na buty NIKD311
wysyłka od 5-10 dni roboczych
269,00 zł
Szafka na buty NIKD321
wysyłka od 5-10 dni roboczych
309,00 zł
Szafka wisząca na buty STXD14
wysyłka do 35 dni roboczych
499,00 zł
Szafka wisząca na buty STXD141
wysyłka do 35 dni roboczych
499,00 zł
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij