Szuflady


W projekcie wnętrza kuchni koniecznie należy uwzględnić zasady ergonomii. Praktyczne meble do kuchni pozwolą na utworzenie pomieszczenia funkcjonalnego i użytecznego, zdecydowanie ułatwiając codzienne przygotowywanie potraw. Nasze szuflady praktycznie uzupełnią wnętrza szafek kuchennych. Wykreują wiele stref użytkowych, z których każda będzie spełniać odmienne funkcje. Pozwolą utrzymywać idealny porządek we wnętrzu, co wpłynie pozytywnie na estetykę całego pomieszczenia. Szuflady kuchenne zapewniają łatwy dostęp do wszystkich sprzętów, naczyń czy produktów spożywczych. Bez nich przygotowanie ergonomicznego wnętrza byłoby niemożliwe.


Rozwiązania dopasowane do potrzeb domowników i ich kuchni


Różne rozmiary mebli pozwalają idealnie dopasować je do szafek kuchennych. Najmniejsze mają szerokość wynoszącą 40 cm, a największe – ok. 120 cm. Trzy rodzaje wysokości określają głębokość szuflad i mówią o ich pojemności. Niskie szuflady będą najlepszym miejscem do przechowywania sztućców, średnie poradzą sobie z organizacją talerzy i garnków, a wysokie staną się dodatkowymi sortownikami na odpady – można je umieścić tuż pod zlewozmywakiem. Nowoczesne konstrukcje doskonale uzupełnią dowolne meble kuchenne. Szuflada narożna to propozycja dla osób, które chcą maksymalnie wykorzystać przestrzeń swojej kuchni. Specjalny system pozwoli bez trudu ją wysunąć i umieścić w niej artykuły spożywcze, garnki czy większe naczynia. Wysoką funkcjonalnością odznaczają się również szuflady zlewozmywakowe oraz te przystosowane do umieszczania ich pod piekarnikiem. Wykorzystują nietypowe miejsca w kuchni, które do tej pory nie były użytkowane. Efektywnie zagospodarują każdą zabudowę, będąc rozwiązaniem idealnym dla małych pomieszczeń.


Szuflady kuchenne – sposób na utworzenie funkcjonalnej przestrzeni


Zamontowanie szuflad w meblach kuchennych doprowadzi do powstania trzech użytecznych stref. W dolnej, najtrudniej dostępnej, najlepiej umieścić rzeczy używane sporadycznie – makarony, ryże lub większe garnki, rondle czy patelnie. Strefa średnia będzie idealnym miejscem na talerze i miski, a szuflady kuchenne umiejscowione najwyżej doskonale sprawdzą się w roli organizera dla sztućców. Efektywnie zorganizowana przestrzeń kuchenna pomoże w prosty sposób wykonać każdą czynność, ograniczając do minimum ilość zbędnych schyleń po różne przedmioty. Nasze szuflady występują w różnorodnych wersjach kolorystycznych i stylistycznych, a do tego posiadają specjalne systemy ułatwiające ich zamykanie i otwieranie. Zachęcamy też do spojrzenia na meble kuchenne zestawy.

Jeśli chcesz zagospodarować dodatkowe miejsce w sypialni, szuflady do łóżka doskonale spełnią to zadanie. Szuflady pod łóżko to idealne rozwiązanie zwłaszcza wtedy, gdy nie masz zbyt wiele przestrzeni w sypialni. W szufladach możesz schować dodatkową pościel, ubrania, koce, narzuty czy inne osobiste rzeczy. Szuflady do łóżka ułatwiają zachowanie porządku w sypialni - dzięki nim każde ubrania, pościel czy przedmioty mają swoje miejsce, a Ty nie musisz już niczego szukać. Szuflady doskonale zastępują też dolne szafki, wykorzystując wolne miejsce pod łóżkiem. Nasz internetowy sklep meblowy poleca szuflady do łóżka w różnych wariantach - sprawdź, co proponujemy i wybierz szuflady na pościel, jakie potrzebujesz!

Arkina Szuflada do łóżka LBLL01
wysyłka 5-10 dni roboczych
279,00 zł
Surfinio Szuflada do łóżka SFNL021-M377
wysyłka 5-10 dni roboczych
269,00 zł
Szuflada do łóżka SNWL01
wysyłka 5-10 dni roboczych
349,00 zł
Szuflada do łóżka SNWL02
wysyłka 5-10 dni roboczych
359,00 zł
Szuflada do łóżka SO-09
wysyłka do 3 dni roboczych
289,00 zł
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij