Meble do kuchni


Kuchnia może odgrywać wiele różnych ról. Należy zastanowić się, kto będzie z niej korzystać, aby dostosować jej wyposażenie do konkretnych potrzeb. Osoby, dla których gotowanie jest prawdziwą pasją, potrafią spędzać w niej wiele godzin każdego dnia i z tego powodu przydadzą im się dodatkowe szuflady kuchenne do przechowywania licznych produktów oraz dłuższe blaty pozwalające na jednoczesne przyrządzanie kilku elementów potraw. Dla zapracowanych osób, opierających swój system żywienia na gotowych potrawach, największe znaczenie może mieć sam wygląd pomieszczenia i jego dopasowanie do aranżacji całego mieszkania. Nasze meble kuchenne zestawy spełniają odmienne oczekiwania. Każdemu pozwolą przygotować kuchnię marzeń!


Meble pozwalające na spersonalizowanie pomieszczenia kuchennego


Rodziny z dziećmi powinny pomyśleć o przygotowaniu większego pomieszczenia kuchennego. Ustawiając w nim niewielki stół kuchenny wraz z krzesłami, tworzy się idealną przestrzeń do spędzania czasu z najbliższymi. Podczas gdy jedna osoba zajmie się samym gotowaniem, pozostała część rodziny będzie jej w tym towarzyszyć – całkowite oddzielenie kuchni od jadalni może skutkować brakiem dobrej komunikacji. Rodzinne wnętrza powinny być utrzymane w ciepłej i stonowanej stylistyce. Proponujemy wykorzystać w nich uniwersalne zestawy mebli wykonanych z jednego z najpiękniejszych materiałów – drewniane stoły kuchenne, krzesła drewniane oraz szafki i blaty. Beżowy, jasny dekor stworzy przytulną atmosferę, a ukazujące się na jego powierzchni słoje w naturalny i niewymuszony sposób podwyższą atrakcyjność pomieszczenia. Subtelna aranżacja pozwoli kuchni odgrywać dodatkową rolę jadalni czy nawet salonu.

Osobom zapracowanym, zwłaszcza singlom, polecamy kolekcje nieszablonowe, przełamujące dotychczasowe standardy. Innowacyjne meble do kuchni łączą w sobie proste, geometryczne kształty, chłodne barwy (głównie biel, szarość i czerń) oraz surowe konstrukcje. Mają niesamowity charakter, dlatego nie potrzebują żadnej oprawy w postaci dodatkowych dekoracji, kwiatów czy chociażby firanek powieszonych na oknach. Najlepszy przepis na minimalistyczną i nowatorską aranżację kuchenną to kilka ciemnych szafek, proste półki ścienne do kuchni, parę niezbędnych sprzętów i kanciasty, biały stół. Idealny wybór dla pomieszczeń niewielkich, w których zbędne elementy dekoracyjne jedynie zaburzyłyby ład i harmonię. Nowoczesne meble kuchenne to zestawy idące z duchem aktualnych czasów – świeże, niepowtarzalne, zachwycające swoim luksusowym designem.

Chcesz mieć idealnie urządzoną, funkcjonalną i modną kuchnię? Wybierz szafki do kuchni na miarę Twoich oczekiwań i dobierz do nich odpowiedni zestaw mebli kuchennych. Odpowiednio skomponowane meble kuchenne sprawią, że przebywanie w kuchni i przyrządzanie potraw stanie się prawdziwą przyjemnością. Nasz internetowy sklep meblowy oferuje szeroki asortyment mebli do nowoczesnej i modnej kuchni, dzięki którym zaprojektujesz swoją kuchnię w taki sposób, by była  funkcjonalna, elegancka i estetyczna.

Kuchnia LORA biała zestaw A
wysyłka od 2-3 tyg.

Cena zestawu ze zdjęcia.

Akcesoria i sprzęt AGD nie są wliczone w cenę.

Kuchnia LORA biała zestaw C
wysyłka od 2-3 tyg.

Cena zestawu ze zdjęcia.

Akcesoria i sprzęt AGD nie są wliczone w cenę.

Kuchnia LORA biała zestaw D
wysyłka od 2-3 tyg.

Cena zestawu ze zdjęcia.

Akcesoria i sprzęt AGD nie są wliczone w cenę.

Kuchnia LORA szara zestaw B
wysyłka od 2-3 tyg.

Cena zestawu ze zdjęcia.

Akcesoria i sprzęt AGD nie są wliczone w cenę.

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij