Meble do przedpokoju


Często ten najmniejszy szczegół ma największe znaczenie. Tak samo dzieje się w przypadku aranżacji budynków mieszkalnych. Mało kto przywiązuje większą wagę do wyglądu przedpokojów, podczas gdy stanowią one serce każdego domu – są miejscem, na które każdy zwraca uwagę na samym początku. Nasze meble do przedpokoju chronią przed niepotrzebnym chaosem, pozwalają zapanować nad szybko robiącym się bałaganem i przy okazji dekorują cały lokal. To bardzo praktyczne elementy, wśród których występują liczne szafy przesuwne, szafki na buty i komody z szufladami. Kolekcje dostosowują się do pomieszczeń małych i dużych. Funkcjonalność mebli potwierdzają ich zróżnicowane rozmiary oraz uniwersalne konstrukcje, które klienci mogą dowolnie uzupełniać dodatkowymi szufladami i półkami.

Przedpokoje należą do grupy najmniejszych pomieszczeń. Przypominają ciasne, wąskie i ciemne korytarze. Odpowiednie meble na przedpokój mogą je wizualnie powiększyć, maksymalizując ich ogólną użyteczność. Ciepłe tony, w szczególności odcienie beżu lub jasnego brązu, efektywnie rozjaśnią całe otoczenie i w żadnym stopniu nie przytłoczą niewielkiego metrażu. W połączeniu z przeszklonymi taflami, wykorzystywanymi przez szafy przesuwne z lustrem, dadzą złudzenie niesamowitej głębi – pomieszczenia przynajmniej dwukrotnie większego. Lustro umiejscowione na meblu jest także jednym z najlepszych elementów dekoracyjnych dla małych pomieszczeń. Nie zajmuje wolnej przestrzeni, ciekawie odbija padające na nie światło i przełamuje surowy, jednolity wygląd brył. A jakie nowoczesne meble do przedpokoju sprawdzą się w pomieszczeniu, w którym tego pustego miejsca jest aż zbyt wiele? Na pewno meble garderobiane. Solidna i wytrzymała szafa garderoba z wbudowanymi półeczkami, szufladami i specjalnym miejscem na wieszaki bez trudu przechowa większą ilość ubrań, akcesoriów czy dodatkowych przedmiotów. Dekoracyjne listwy w intensywnych odcieniach, subtelne podświetlenia i niesamowite motywy goszczące na drzwiach komód kontrastują ze stonowanym dekorem, wspaniale prezentując się na jego jasnym tle. Garderoba wysuwa się na pierwszy plan, stając się najważniejszym punktem całego przedpokoju.

Przedpokój meble w żadnym wypadku nie powinny być nudne, zwyczajne czy proste. Większe, przypominające nadzwyczaj solidne bryły geometryczne i łączące w sobie kontrastujące odcienie doskonale zapełnią spory metraż, a praktyczne i wielofunkcyjne elementy pozwolą na zaoszczędzenie wolnego miejsca. Opcji jest wiele, tak samo jak wiele jest rodzajów tych pomieszczeń.

Zastanawiasz się, jak urządzić przedpokój? Meble do przedpokoju Forte to szeroka gama funkcjonalnych zestawów, dzięki którym zaaranżujesz każde, nawet najmniejsze wnętrze w sposób zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Przedpokój to wizytówka każdego mieszkania, gdyż to właśnie tutaj wprowadzasz swoich gości, a także sam wracasz po całym dniu. Przedpokój odpowiada za pierwsze wrażenie, dlatego powinien być urządzony z największą starannością. To przestrzeń, w której liczy się przede wszystkim funkcjonalność. Nasz internetowy sklep meblowy oferuje meble do przedpokoju, które są nie tylko funkcjonalne, ale też zróżnicowane pod względem stylistyki i kolorów - tak, byś mógł bez trudu wybrać komplet do przedpokoju, jakiego poszukujesz!

Przedpokój Havanna HVND03-D67
wysyłka 5-10 dni roboczych
1 189,00 zł
ARTI AR-02 Szafa przesuwna trzydrzwiowa
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
ARTI AR-05 Szafa przesuwna 2d2s z oświetleniem
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
ARTI AR-17 Szafa przesuwna dwudrzwiowa
wysyłka do 20 dni roboczych
1 719,00 zł
Hamulec do drzwi szafy IZH02
wysyłka 5-10 dni roboczych
209,00 zł
Hamulec do drzwi szafy IZH06
wysyłka 5-10 dni roboczych
119,00 zł
IDEA Komoda ID-06
wysyłka do 20 dni roboczych
349,00 zł
IDEA Szafa przesuwna ID-01
wysyłka do 20 dni roboczych
IDEA Szafa przesuwna ID-11
wysyłka do 20 dni roboczych
2 019,00 zł
Kanapa 3D Hybrid HYB-02
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
475,00 zł
Komoda ID-05
wysyłka do 20 dni roboczych
239,00 zł
Komoda wewnętrzna szafy TWTK23
wysyłka 5-10 dni roboczych
369,00 zł
Komoda wewnętrzna szafy TWTK24
wysyłka 5-10 dni roboczych
439,00 zł
Kontenerek ID-13
wysyłka do 25 dni roboczych
Listwa okalająca LUXZ01B2 z oświetleniem
wysyłka 5-10 dni roboczych
569,00 zł
Listwa okalająca LUXZ04B2 z oświetleniem
wysyłka 5-10 dni roboczych
499,00 zł
Listwa okalająca LUXZ06B2 z oświetleniem
wysyłka 5-10 dni roboczych
449,00 zł
Lustro ATRD10-Z75
wysyłka 5-10 dni roboczych
179,00 zł
Nadstawka NIKN82
wysyłka 5-10 dni roboczych
189,00 zł
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij