materac piankowy Altair 3.5
materac piankowy Altair 3.5
materac termoelastyczny perdormire

Materac Altair 3.5

PRODUCENT: Perdormire
2 670,00 zł
Brutto
Opcje Produktu
Rozmiar
 
80x200
 
 
90x200
 
 
140x200
 
 
160x200
 
 
180x200
 
Pokrowiec
Altair
 
Altair
 
dostawa
eraty
Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

Drukuj

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

ALTAIR 3.5

Altair 3.5 daje wyjątkowe uczucie komfortu. W pokrowcu wykorzystano innowacyjne włókna, które sprawiają, że jest antyalergiczny oraz zapewniają właściwe odprowadzenie wilgoci po powierzchni tkaniny, dając poczucie higieny i świeżości. Wkład materaca składa się z dwóch warstw, górna to perforowana piana z pamięcią kształtu Air Memory. Jest ona plastyczna, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtów ciała oraz właściwie rozkłada nacisk w czasie snu, jej niewątpliwą zaletą jest efektywne odprowadzanie wilgoci oraz ciągła cyrkulacja powietrza wewnątrz materaca, pomaga to zachować odpowiednią czystość i higienę. Dolna część wkładu to warstwa wspierająca, wykonana jest z otwartokomórkowej piany Waterfoam.

Materac Altair 3.5 jest idealny dla alergików oraz osób cierpiących na nadmierną potliwość.


Budowa materaca


budowa materaca altair 3.5


Wysokość materaca:
około 21 cm
Wysokość wkładu: około 21 cm

Wypełnienie pokrowca:

Strona A: biała mikrofibra
Strona B: czarna mikrofibra

Twardość materaca

twardość materaca altair 3.5Charakterystyka techniczna


pianka air memory

PIANA AIR MEMORY
Jest to piana z pamięcią kształtu Visco Mind® jej powierzchnia jest perforowana małymi otworami, które zwiększają przewiewność materaca, skutecznie odprowadzają wilgoć, zwiększając higienę snu. Otwory wykonane w piance zwiekszają elastyczność oraz tworzą strefy twardości zwiększające dopasowanie się materaca do kształtu ciała.


piana visco mind

PIANA VISCO MIND®
Visco Mind® to piana nowej generacji, z pamięcią kształtu. Gęstość około 50 kg/m3. Piana ta pod wpływem nacisku, bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, zapewnia przy tym wyjątkowy komfort i ergonomię snu. Wspomaga właściwe ukrwienie ciała, nie wywiera nacisku zwrotnego. Jest odpowiednia dla par, ponieważ tłumi drgania i wibracje przenoszone przez materac. Opatentowana przez PerDormire piana Visco Mind® nieznacznie zmienia swoją twardość w zależności od temperatury pomieszczenia. Dzięki temu zachowuje optymalne właściwości zarówno w chłodnych, jak i mocno ogrzewanych sypialniach. W procesie produkcyjnym użyto wody, która jest czynnikiem spieniającym, dzięki temu wyeliminowano konieczność używania szkodliwych dla środowiska freonów (CFC). Duża gęstość i zaawansowany proces produkcji jest gwarancją niezwykłej odporności na mechaniczne zużycie i starzenie się pod wpływem kontaktu z powietrzem i światłem.


piana waterfoam

PIANA WATERFOAM
Jest wysokoelastyczną pianą, która stanowi podstawę wszystkich materacy Perdormire. Posiada otwartą strukturę komórkową, przez co doskonale wentyluje i odprowadza wilgoć. Podczas procesu produkcyjnego spieniana jest przy użyciu wody, eliminuje to konieczność stosowania substancji szkodliwych dla środowiska (CFC). Jest antyalergiczna, nieszkodliwa i obojętna chemicznie. Dostępna jest w wielu gęstościach i nośności, jest trwała, odporna na zużycie i starzenie się.


technologia antialergic

ANTYALERGICZNE WYPEŁNIENIE
Pokrowce wypełnione są włóknami o właściwościach antyalergicznych, zapewniają zdrowy i wygodny sen. Włókna te są odporne na pleśń i bakterie. Nadają się również do prania w pralce.


ściągany pokrowiec

ZDEJMOWANY POKROWIEC
Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia zamianę stron. Pokrowiec Lyocel Fibre pikowany jest z dwóch stron. Z jednej strony, wypełnieniem jest piana Extra Soft Foam o wysokości 2,5 cm, z drugiej piana Visco Mind o wysokości 2 cm. Takie rozwiązanie daje możliwość dopasowania pokrowca do aktualnych potrzeb użytkownika.


gwarancja 10 lat

GWARANCJA 10 LAT
Wkład materaca objęty jest 10 letnią gwarancją, pokrowiec objety jest 2 letnią gwarancją

Wysokość (cm)
21
Typ materaca
jednostronny
Rodzaj materaca
piankowy
Wkład materaca - góra
6 cm warstwa z piany VISCO MIND® Twardość: 1.9 KPA
Wkład materaca - dół
15 cm warstwa z piany CFC-FREE WATERFOAM Twardość: 3.6 KPA
Pokrowiec
Antyalergiczny
Forma dostarczanego materaca
rolowany
Gwarancja (lata)
10
Gwarancja na wkład materaca (lata)
10
Gwarancja na pokrowiec (lata)
2
Nietypowy rozmiar
dostępny na zamówienie
Producent
Perdormire
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Moje konto
Zamknij